SLEVA 30% - Nejlepší možná cena

Led 01, 2018 By REZIDENCE 0 Comments

REZERVACE POKOJE

FRANTIŠKOVY LÁZNĚ Ceny začínají na CZK 2450,- za noc, dostupné pouze dnes!

B.A.R. - BEST AVAILABLE RATE, sleva 30% z ceny za ubytování v jednom z našich pokojů. Platí pouze pro rezervace učiněné prostřednictvím naší recepce pro dny středa až čtvrtek.****

POBYT: STŘEDA až PÁTEK to jsou dvě noci strávené v naší rezidenci a něco navíc. Ubytování v jednom z našich pokojů - Alžběta Bavorská, Svatý František nebo Rudolf II.* cena obsahuje: 2 noci se snídaní, uvítací nápoj při příjezdu**. Možnost přípravy kávy, čaje a balená voda v prostorách III. patra rezidence. Parkování zdarma.

Za příplatek 1.773,-Kč získáte následující benefity:

STRAVOVÁNÍ: v 18:00h. malá ochutnávka lokálních sýrů nebo uzenin doprovázená degustací vína.*** Rezervace večeře v našem ALCHYMISTIC CLUB RESTAURANTU a zdarma aperitiv**, v poledne rezervace oběda. Odpolední káva a desert v CAFE NOSTALGIE.**.

WELLNESS: volný vstup do "AQUAFORUM - svět vody a relaxace" (2x 1hodina** + odvoz***). 1x relaxační masáž ve vašem pokoji*** - (60minut)**, bylinná vůně pro vaši koupel a relaxační čaj s meditační hudbou. ***

VOLNÝ ČAS: Volný vstup do vyhlídkové věže rezidence. Zapůjčení jízních kol a vycházkových holí***, mapa a průvodce městem.

PODMÍNKY:Platí pouze pro rezervace učiněné prostřednictvím naší recepce. Pozdní příjezd od 14:00 do 19:00, odjezd do 12:00. Pevná rezervace,100% STORNO poplatku při zrušení pobytu.Pobyt lze po dohodě přesunout na jiný termín *.

Cena: od Kč 6.673,- / €250,- za dvě osoby (cena v EUR dle denního kurzu, cena za osobu a den 1.668,-Kč €63,-) 

 

                                    * ** *** **** VOP      REZERVACE POKOJE

 

Zaregistrujte se k odběru novinek

NOVINKY / NEWS / MENU

REZIDENCE ZÁMEČEK

Galerie